wtorek, 23 czerwca 2015

Pij wodę - będziesz wydajniej biegał

Nawet podczas biegania należy uważać na to, żeby nie odwodnić swojego organizmu. Należy dbać o to, żeby przyjmować odpowiednie dawki płynów – nie za dużo i nie za mało. Najlepiej jest mieć przy sobie bidon dla biegaczy ze specjalnym płynem albo swoim ulubionym napojem, który skutecznie schłodzi nas i nawilży podczas treningu.

Zdrowa woda
Warto pić wodę!Oczywiście niektórzy uważają, że podczas uprawiania jakiejkolwiek dyscypliny sportowej – w trakcie – nie należy przyjmować żadnych napojów. Jak się okazuje, jest to względne, bo każdy uważa nieco inaczej. Jedni trenerzy uważają, że jest to jak najbardziej wskazane, aby przyjmować płyny podczas treningu, inni natomiast, że nie. Ci którzy uważają to za stosowane i dobre z pewnością korzystają z bidonu dla biegaczy. Jest to bardzo poręczny, lekki, ergonomiczny pojemnik na płyny, który bez trudu można przymocować do elementów garderoby albo do specjalnego paska dla biegaczy. Mieści się w nim wystarczająca na jedno bieganie ilość płynu, dlatego nigdy nie będzie zbyt ciężki. Warto mieć go zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie nas pragnienie.


1 komentarz:

  1. Znalazłam Twojego bloga niedawno, ale czytam go z wielkim zainteresowaniem! Postanowiłam, że koniec użalania się nad sobą i czas zacząć się za siebie wziąć! Niedawno zaczęłam ćwiczyć i biegać, ale i chcę zadbać o siebie w sferze zawodowej więc chce znaleźć jakieś dobre szkolenia wrocław i zainwestować w swój rozwój :)

    OdpowiedzUsuń