wtorek, 30 czerwca 2015

Innowacja dla wszystkich biegaczy

Coraz większa liczba z nas postanawia rozpocząć regularne treningi polegające na bieganiu. Wielu biegaczy postanawia wyglądać podczas treningów wysoce profesjonalnie, dlatego wyposażają swoje garderoby w profesjonalne ubrania do biegania, buty oraz szereg gadżetów, które mogą tylko uprzyjemnić czy też ułatwić trening. Takim gadżetem, który niedawno zrobił furorę jest bidon dla biegaczy.
Bidon
Bidon - gadżet dla biegaczy


Jest to gadżet ostatnio bardzo często wybierany ze względu na to, że coraz więcej biegaczy chce czuć się maksymalnie komfortowo podczas treningu. Posiadanie zapasu płynów pozwala się nie odwodnić i zachować równowagę płynów w organizmie. Zawsze też można sięgnąć po własny płyn, kiedy poczujemy się bardzo zmęczeni czy też będzie gorąco albo duszno. To zawsze poprawia samopoczucie i pozwala szybko zregenerować siły. Ważne jest tylko to, aby uważać jakie płyny przyjmujemy w czasie treningu. Ważne, żeby nie były to słodkie napoje ani tym bardziej gazowane. Najlepiej jeśli będzie to zwykła woda mineralna niegazowana.

1 komentarz:

  1. Ja właśnie zastanawiam się nad prezentem dla męża pod choinkę. Chciałąm właśnie kupić mu jakiś gadżet do biegania ale zastanawiałam się chyba bardziej nad zegarkiem casio pro trek ale nie jestem do koca przekonana na co powinnam się zdecydować!

    OdpowiedzUsuń